محل تبلیغات شما
طراحی فاز ۱ و ۲ (مسی، اداری، تجاری و فرهنگی)
انجام پروژه های معماری
انجام پروژه های اجرایی معماری
انجام پروژه های فاز یک
انجام پروژه های فاز دو
انجام پروژه پایان نامه کارشناسی
انجام پروژه پایان نامه ارشد
طراحی فضای داخلی و نمای خارجی ساختمان های مسی، اداری، تجاری و فرهنگی به صورت دو بعدی همراه با ارائه نقشه پلان–نما–برش (برای دروس مقدمات طراحی ۱ و ۲، طرح معماری ۱، طرح معماری ۲، طرح معماری ۳، طرح معماری ۴ و طرح معماری ۵)
طراحی فضای داخلی و نمای خارجی ساختمان های مسی، اداری، تجاری و فرهنگی به صورت سه بعدی همراه با رندرهای داخلی و خارجی (برای دروس مقدمات طراحی ۱ و ۲، طرح معماری ۱، طرح معماری ۲، طرح معماری ۳، طرح معماری ۴ و طرح معماری ۵)
انجام پروژه پایان نامه کارشناسی معماری (طرح معماری) شامل موارد:
۱- ارائه کانسپت
۲- نقشه های پلان–نما– برش
۳- ارائه رندرهای ۳D 
4- 3D های داخلی و خارجی به طور کامل 
5- طراحی سایت 
6- شیت بندی با نرم افزار Photoshop
باکیفیت باور نکردنی ، توسط فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه ها ،با قیمت کاملا مناسب.
● طراحی و پرازانته همرا ه با ارائه منحصر به فرد
●ارائه بهترین دکوراسیون داخلی منازل ، دفاتر کار ، آرایشگاه ، فروشگاه ه … ,
● سه بعدی سازی پروژه ها با برنامه های :3DSMAX , VRAY , SKETCHUP ,ATOUCAD
● شیت بندی و طراحی پوستر از طرح های معماری با برنامه PHOTOSHOP
● پرسپکتیو داخلی با برنامه های : 3DSMAX (MENTALRAY) , VRAYمجتمع تجاری رفاهی چند منظورهمجتمع تجاری رفاهی چند منظورهمجتمع تجاری رفاهی چند منظورهمجتمع تجاری رفاهی چند منظورهمجتمع تجاری رفاهی چند منظوره


از آن جایی كه گذراندن اوقات فراغت و تفریح وخرید از مسائلی است كه ذهن اكثر اقشار جامعه را به خود مشغول كرده وبا توجه به كمبود زمان و وقت كافی بدلیل مشكلات زندگی در جامعه امروزی بنابراین برای انتخاب موضوع پایان نامه در بین فضاهای معماری به دنبال فضایی گشتم كه بتوان نیازهای ذكر شده را به نحوی متفاوت تر از آنچه به صورت روزمره سپری می كنیم پاسخ داد. فضایی كه علاوه بر سپری كردن اوقات فراغت وتفریح نیازهای دیگر خانواده ها نظیر نیازهای اقتصادی وفرهنگی و راپاسخگو باشد.                                                                       
همانطور كه مشخص است ذهن بشر همواره به دنبال دستیابی به فضاهایی بوده كه علاوه بر برآورده كردن بسیاری از نیاز های روزمره جنبه تفریحی داشته ویك نوع تعامل اجتماعی نیز به همراه بیاورد.رسیدن به یك"فضای بینابین" كه برای هر قشر و طیف سنی با هر نوع سواد و طبقه اجتماعی مكانی در نظر گرفته است.                                                                            
بنابراین پس از بررسی های انجام شده نتیجه گرفتم بهترین فضایی كه بتواند پاسخگوی این نیازها باشد مركزی با کاربری مجتمع تجاری پارکینگ-چند منظوره است.                                                                            
این مجتمع شاید به ظاهر واژه ای جدید به نظر آید، اما در واقع نسل جدیدی از بازارهایی است كه امروزه جای خود را به مراكز خرید دخمه مانند می سپارند. مراكز تجاری - تفریحی فضایی بینابین در معماری هستند كه نه فقط برای خرید بلكه برای گذراندن اوقات فراغت وبه بهانه با هم بودن طراحی می شوند، زیرا اوقات فراغتی دلنشین خواهد بود كه در كنار یكدیگر سپری شود.                                                                                                         
در طراحی مجتمع تجاری ایجاد یك فضای جمعی جهت گذراندن اوقات خوش و همچنین رفع نیازها در كمترین زمان هدف اصلی می باشد.فضایی كه هر سن و هر قشر ، توانایی استفاده از بخش های تفریحی ، فرهنگی وتجاری آن را داشته باشند.                                    
ازدیر باز فضاهای تجاری از اركان هرمجموعه زیستی بوده و در واقع حكم قلب را برای آنها ایفا كرده است . هر چند این اهمیت در طول تاریخ دارای فراز ونشیب هایی بوده ولیكن هیچگاه نقش خود را از دست نداده است.پیش بینی وبرنامه ریزی مراكز تجاری از مهم ترین  مسائل معماری وشهرسازی است كه بسیاری از معضلات شهری را حل خواهد نمود. با ورود اتومبیل به شهرها ،تحولات فرهنگی ناشی از ارتباط با كشورهای غربی،شتاب در عرضه كالاهای صنعتی ،شیوه زندگی، امكانات و ارتباطات در سال های اخیر فضاهای تجاری نیز دستخوش تغییرات اساسی گردید. امروزه به دلیل مشكلات ناشی از شهر نشینی،كمبود فرصت و امكانات جدید خریداران ترجیح می دهند با اتومبیل به مراكز خرید مراجعه و در كمترین زمان ممكن كلیه مایحتاج خود را به صورت ماهیانه و یا هفتگی تهیه نمایند. به همین دلیل در سال های اخیر ایجاد فروشگاه های زنجیره ای كه در آن كلیه ممات و ما یحتاج خریداران ارائه می گردد،به شدت رشد یافته و رقابت بین آنها باعث ایجاد اندیشه های جدید در ارائه سیستم ها و خدمات مهم جهت جلب رضایت مراجعین شده است.                                      
بیان اهداف طرح 
هدف كلی
طراحی مجتمع تجاری-پارکینگ و چند منظوره
اهداف جزئی
الف) ایجاد فضای متمركز جهت خرید مردم منطقه
ب)ایجاد فضایی جهت پاسخ به نیازهای تفریحی وفرهنگی
ج)طراحی مجموعه ای كه با حد اقل صرف زمان بیشترین نیازها برآورده شود
د)طراحی برای همه اقشار جامعه وهمه افراد خانواده
ه) ایحاد پارکینگ برای استفاده عموم مردم


مجتمع تجاری رفاهی چند منظورهمجتمع تجاری رفاهی چند منظورهمجتمع تجاری رفاهی چند منظورهمجتمع تجاری رفاهی چند منظورهجهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

انجام پروژه معماری:::گروه معماری البرز

برای ساخت یک بنا چه نقشه هایی نیاز است؟

طراحی حجم و طراحی محوطه

  ,های ,معماری ,كه ,طرح ,طراحی ,    ,طرح معماری ,پروژه های ,داخلی و ,پایان نامه ,مسی، اداری، تجاری ,مجتمع تجاری پارکینگ ,گذراندن اوقات فراغت ,دروس مقدمات طراحی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مدرسه شاد کمبود ویتامینD3 فیلم انیمه bicardplasar !آن هایی که می دانند بخوانند ..:: کلینیک دندانپزشکی و طراحی لبخند یاس پاکدشت ::.. Berita Teknologi John's life پخش سنگ و نقره شمشیری Allen's memory